Dzień seniora za nami!
Niedawno w wielu miastach w Polsce celebrowany był Ogólnopolski Dzień Seniora. Z tej okazji również w Białej Podlaskiej postanowiono zorganizować wydarzenie mające na celu uczczenie najstarszych mieszkańców naszego miasta za aktywność w życiu miasta oraz wkładane serce w ciągły rozwój.
Seniorzy gościli w II Liceum Ogólnokształcącym im. Emilii Plater. Za przygotowanie uroczystego wieczoru odpowiadali pracownicy Bialskiego Centrum Kultury. Podczas wydarzenia zaprezentował się zespół Kawer, który przygrywał do tańca oraz prowadził zabawę. Na wieczorze dopisała frekwencja. Uczestnicy wydarzenia podkreślali wspaniałą zabawę, wesołą integrację, a także wiele serdeczności.
W trakcie wydarzenia przedstawiono również informacje o ogólnopolskim projekcie „Korpus Wsparcia Seniorów”, który jest realizowany przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej znajdujący się w Białej Podlaskiej. Miejmy nadzieję, że to nie ostatnia tego typu impreza dla osób starszych. Jak się okazuje podobne wydarzenia są bardzo potrzebne dla seniorów z naszego miasta i regionu.

Młodzieżowy Klub Książki organizuje ekscytujący turniej w Minecraft!
Kreatywne ferie zimowe w Białej Podlaskiej!
Bajkowe wieczory zimą: odkryj magię audiobooków
Księgołap zaprasza na literacką przygodę w Minecraftcie z Małym Księciem!
Biała Podlaska wyróżniona za udział w ogólnopolskim projekcie recyklingu "Elektryczne Śmieci"
Planowane budowa tunelu pod torami spotyka się z ostrym oporem mieszkańców osiedla Za Torami w Białej Podlaskiej
Czerwcowe spotkanie Rozwojowego Book Clubu: odkryj siłę bycia sobą!
Śmiertelny wypadek w Zahajkach: kierowca zginął w płonącym pojeździe
Bialska policja przechwyciła 7,5 kg narkotyków i 220 tys. zł u handlarza