Niedzielny wieczór przynosi ciężki wypadek drogowy w Komarnie na DW-811
Ostatnia noc była tragiczna dla młodego 19-latka, kierującego Skodą. W miejscowości Komarno na drodze wojewódzkiej numer 811 doszło do groźnego zdarzenia drogowego. Kierowca, którym był wspomniany młodzieniec, stracił panowanie nad pojazdem i z nieznanych powodów zjechał na pas ruchu przeznaczony dla pojazdów jadących z naprzeciwka. Tam doszło do kolizji z innym samochodem – Audi.
W wyniku tego zdarzenia Skoda uderzyła w drzewo rosnące przy drodze, po czym dachowała. Kierowca pojazdu, 19-latek, doznał obrażeń ciała. Obecnie trwają czynności mające na celu ustalenie okoliczności tego nieszczęśliwego incydentu. Policja apeluje jednocześnie o zachowanie ostrożności podczas prowadzenia pojazdu.
Całe zdarzenie miało miejsce wczoraj po godzinie 21:30. Wstępne ustalenia wskazują, że Skoda prowadzona przez 19-latka zjechała na przeciwny pas ruchu i tam doszło do bocznego zderzenia z Audi. Po kolizji pojazd kierowany przez młodego mężczyznę zjechał na pobocze, gdzie uderzył w drzewo i dachował.
Podczas tego zdarzenia za kierownicą Audi siedziała 26-letnia kobieta, która miała ze sobą pasażerkę. Wszyscy uczestnicy tego tragicznego wypadku byli trzeźwi. Młody kierowca Skody, który doznał obrażeń, jest jedyną osobą poszkodowaną w tym zdarzeniu. Policja kontynuuje śledztwo w celu ustalenia wszystkich szczegółów tego zdarzenia i apeluje o ostrożność na drodze.

Zderzenie na ul. Armii Krajowej: 23-latek w Toyocie potrącił kobietę na hulajnodze
Śmiertelny wypadek w Zahajkach: kierowca zginął w płonącym pojeździe
Dwa wypadki w powiecie bialskim: cztery osoby ranne w kolizjach drogowych
OSP „Sidorki” w Białej Podlaskiej: Tydzień pełen wypadków i pożarów
Dachowanie Opla w Sapiehowie: trzy osoby ranne w wyniku niebezpiecznego manewru
Strażak w akcji: Szybka interwencja uratowała dom w Białej Podlaskiej
Nowe władze Oddziału Gminnego OSP RP w Białej Podlaskiej
NOWE ZESTAWY SPRZĘTU DLA SZKÓŁ W POWIECIE BIALSKIM W RAMACH KPO C12L
Wakacje z Wojskiem: Nowe Szkolenia dla Młodych!
Międzyrzeckie Jeziorka zapraszają na bezpieczne wakacje – kąpielisko otwarte od 20 czerwca!