Prezydent Białej Podlaskiej Michał Litwiniuk powołuje członków Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych
Podczas zgromadzenia, które miało miejsce 17 maja, Prezydent Białej Podlaskiej, Michał Litwiniuk, oficjalnie wręczył powołania członkom Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. To ważne wydarzenie zgromadziło nie tylko członków komisji, ale także zaprosiło do udziału honorowych gości, takich jak posłanka Marta Wcisło.
Wśród obecnych na posiedzeniu znaleźli się również Wojciech Sosnowski, pełniący rolę naczelnika gabinetu prezydenta, oraz Maciej Buczyński, dyrektor Delegatury Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego w Białej Podlaskiej. Zaznaczyć należy, że to właśnie oni mają kluczową rolę w realizacji celów i zadań komisji.
Wybór na przewodniczącą komisji ponownie padł na Annę Stolarczuk. Jej zadaniem będzie kierowanie pracami komisji oraz koordynowanie działań jej członków. Członkowie komisji, podobnie jak w poprzedniej kadencji, będą angażować się w działania pomocowe na rzecz osób zmagających się z problemem alkoholowym. Ponadto, będą edukować społeczeństwo na temat zagrożeń wynikających z nadużywania alkoholu i prowadzić działania profilaktyczne. Istotnym elementem ich misji jest również kontrola nad przestrzeganiem zasad sprzedaży alkoholu.

Dialog o przyszłości młodzieży: Jakie są potrzeby nowego pokolenia?
Seniorzy Białej Podlaskiej podsumowali kadencję: wyróżnienia za zaangażowanie i wspólnotę
Gmina Łomazy uruchamia nowatorski program wsparcia dla seniorów
Rozpoczął się nabór do V turnusu dobrowolnej służby wojskowej!
Biała Podlaska świętuje 34. Pułk Piechoty: Tradycja, pamięć i wojskowy piknik
Wolny lokal socjalny w Janowie Podlaskim czeka na nowych lokatorów
Nowe władze Oddziału Gminnego OSP RP w Białej Podlaskiej
NOWE ZESTAWY SPRZĘTU DLA SZKÓŁ W POWIECIE BIALSKIM W RAMACH KPO C12L
Wakacje z Wojskiem: Nowe Szkolenia dla Młodych!
Międzyrzeckie Jeziorka zapraszają na bezpieczne wakacje – kąpielisko otwarte od 20 czerwca!