Siarka Tarnobrzeg przegrywa na własnym boisku
W niespodziewanym zwrocie wydarzeń, drużyna piłkarska Siarka Tarnobrzeg przegrała 0:2 (0:0) z Podlasiem Biała Podlaska. To spotkanie, które było 10. kolejką III ligi, grupy 4, zakończyło się pierwszą porażką Siarkowców na ich domowym stadionie w trwającym sezonie.
Zawodnik Marcin Pigiel z Podlasia Biała Podlaska zdobył obie bramki dla swojego zespołu, strzelając gola w 70. minucie meczu oraz drugiego gola w 86. minucie, tego ostatniego z rzutu karnego.
W nadchodzących meczach, Siarka Tarnobrzeg zmierzy się z Orlętami Radzyń Podlaski. Spotkanie odbędzie się w sobotę, 7 października. Przed rozgrywką z Orlętami, Siarka ma jeszcze zaplanowany mecz w Nowej Dębie. Gra ta, którą zaplanowano na środę, 4 października, będzie stanowiła część półfinałów na szczeblu okręgowym i ma się rozpocząć o godzinie 15:30.

OSP Jakówki z 10. miejscem na Powiatowych Zawodach Sportowo-Pożarniczych 2026
Rajd Rowerowy „Szlakiem Bociana Białego” – odkryj Dolinę Bugu!
Sportowo-pożarnicze zmagania w Międzyrzecu: rywalizacja, emocje i rodzinne atrakcje
Czerwiec na dwóch kółkach: dołącz do rajdów i zdobywaj rekordy!
Sportowe gwiazdy w Rogoźnicy: Aktywna Szkoła z emocjonującym wydarzeniem
OSP Huszcza triumfuje w Gminnych Zawodach Sportowo-Pożarniczych w Sławatyczach!
Czyste powietrze kluczem do zdrowia Twojej rodziny!
Czerwiec: Miesiąc Bezpieczeństwa nad Wodą w Powiecie Bialskim!
Uczniowie z Rogoźnicy przeżywają grecką przygodę w programie Erasmus+