Ruszyła sprzedaż węgla po niższych cenach
W związku ze znaczną podwyżką cen węgla w Polsce, rząd wprowadził możliwość zakupu paliwa po niższej kwocie. Mowa o cenach preferencyjnych. Ceny te zależne są od regionu Polski. W naszej miejscowości ustalono cenę za 1 tonę węgla w wysokości 1800 zł brutto. Dystrybucja już się rozpoczęła.
W celu pozyskania węgla po niższych cenach należy złożyć odpowiedni wniosek do MOPS. Po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku pracownicy wskazanej jednostki będą kontaktować się odpowiednimi osobami. Kontakt dotyczy odbioru zaświadczenia, które uprawnia do odbioru węgla ze składowiska PEC z kotłowni nr 1 przy ul. Sidorska 102 g.
Płatność za węgiel należy zrealizować w kasie Urzędu Miasta Biała Podlaska. Płatność można realizować w godzinach pracy urzędu. W przypadku pytań zalecamy kontakt z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Białej Podlaskiej. Kontaktować można się z ośrodkiem poprzez numer telefonu 83 343 85 37.

Dialog o przyszłości młodzieży: Jakie są potrzeby nowego pokolenia?
Seniorzy Białej Podlaskiej podsumowali kadencję: wyróżnienia za zaangażowanie i wspólnotę
Gmina Łomazy uruchamia nowatorski program wsparcia dla seniorów
Rozpoczął się nabór do V turnusu dobrowolnej służby wojskowej!
Biała Podlaska świętuje 34. Pułk Piechoty: Tradycja, pamięć i wojskowy piknik
Wolny lokal socjalny w Janowie Podlaskim czeka na nowych lokatorów
Nowe władze Oddziału Gminnego OSP RP w Białej Podlaskiej
NOWE ZESTAWY SPRZĘTU DLA SZKÓŁ W POWIECIE BIALSKIM W RAMACH KPO C12L
Wakacje z Wojskiem: Nowe Szkolenia dla Młodych!
Międzyrzeckie Jeziorka zapraszają na bezpieczne wakacje – kąpielisko otwarte od 20 czerwca!