Amator jazdy na podwójnym gazie został zatrzymany
26 grudnia został zatrzymany 33-letni kierowca samochodu marki Hyundai, który nie tylko spowodował kolizję i uciekł z miejsca zdarzenia. Prowadził także pojazd, nie posiadając odpowiednich uprawnień i miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Za popełnione przestępstwo kara pozbawienia wolności do 2 lat.
Amator jazdy na podwójnym gazie został zatrzymany
26 grudnia około godz. 21:00 funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Białej Podlaskiej otrzymali zgłoszenie o kolizji drogowej. Zdarzenie miało miejsce przy ul. Artyleryjskiej i Piłsudskiego. Według relacji jednego z poszkodowanych kierowca pojazdu marki Hyundai nie ustąpił pierwszeństwa, tym samym uderzając w samochód marki Renault. Mimo tego nie zatrzymał się i odjechał z miejsca zdarzenia.
Uciekinier został znaleziony dzięki kobiecie, która była świadkiem zdarzenia, jak również poruszała się za pojazdem marki Hyundai. Podała kierunek, w którym zmierzał, dzięki czemu kierowca został poddany kontroli w miejscowości Łomazy. Jego zachowanie wzbudzało podejrzenie funkcjonariuszy, a także było czuć od niego woń alkoholu. Przeprowadzone badanie alkomatem wykazało ponad 2 promile alkoholu w organizmie 33-latka. Jak się okazało, nie posiadał nigdy uprawnień do kierowania.
33-latkowi zostały postawione zarzuty, za które grozi mu kara pozbawienia wolności do 2 lat. Odpowie również za inne wykroczenia.

Złodzieje z Międzyrzeca w rękach policji: kradli odzież i elektronikę!
Bialska policja przechwyciła 7,5 kg narkotyków i 220 tys. zł u handlarza
19-latek oskarżony o zabójstwo 16-latki po odkryciu jej ciała
24-latek traci prawo jazdy za niebezpieczną jazdę na jednym kole
Czwórka młodych ludzi w areszcie za handel narkotykami z nieletnim!
Trzech kierowców zatrzymanych za przekroczenie prędkości w Białej Podlaskiej
Nowe władze Oddziału Gminnego OSP RP w Białej Podlaskiej
NOWE ZESTAWY SPRZĘTU DLA SZKÓŁ W POWIECIE BIALSKIM W RAMACH KPO C12L
Wakacje z Wojskiem: Nowe Szkolenia dla Młodych!
Międzyrzeckie Jeziorka zapraszają na bezpieczne wakacje – kąpielisko otwarte od 20 czerwca!