Plantacja konopi ujawniona przez bialskich policjantów
Bialscy policjanci ujawnili plantacje konopi w hali, która niegdyś była wykorzystywana do hodowli pieczarek. Funkcjonariusze znaleźli ponad 2 tysiące roślin, jak również zabezpieczyli ponad 5 kilogramów suszu marihuany. Sprawcy zostali tymczasowo aresztowani, o czym zadecydował sąd. Za popełnione przestępstwo grozi im kara pozbawienia wolności do 10 lat.
Plantacja konopi ujawniona przez bialskich policjantów
Bialscy funkcjonariusze policji otrzymali informację o plantacji konopi na terenie hali, która niegdyś była wykorzystywana do hodowania pieczarek. Podejrzenia potwierdziły się po przyjeździe na miejsce zdarzenia. Podczas realizowania podstawowych czynności sprawdzających, policjanci aresztowali mężczyznę, który przyjechał na posesję dojrzeć interesu.
W hali byłej pieczarkarni policjanci znaleźli i zabezpieczyli 2 tysiące krzewów marihuany, jak również wyposażenie plantacji:
- wentylatory;
- oświetlenie;
- filtry;
- pochłaniacze;
- komputer;
- nawozy.
Zabezpieczono także ponad 5 kg suszu marihuany.
Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, iż mężczyźni zajmowali się nielegalną uprawą od sierpnia br. Przeszukano również miejsca zamieszkania sprawców całego zajścia, gdzie znaleziono i zabezpieczono znaczną ilość gotówki i marihuany. Wobec mężczyzn sąd zastosował areszt tymczasowy. Zostaną im postawione zarzuty, za które grozi kara pozbawienia wolności do 10 lat.

Złodzieje z Międzyrzeca w rękach policji: kradli odzież i elektronikę!
Bialska policja przechwyciła 7,5 kg narkotyków i 220 tys. zł u handlarza
19-latek oskarżony o zabójstwo 16-latki po odkryciu jej ciała
24-latek traci prawo jazdy za niebezpieczną jazdę na jednym kole
Czwórka młodych ludzi w areszcie za handel narkotykami z nieletnim!
Trzech kierowców zatrzymanych za przekroczenie prędkości w Białej Podlaskiej
Nowe władze Oddziału Gminnego OSP RP w Białej Podlaskiej
NOWE ZESTAWY SPRZĘTU DLA SZKÓŁ W POWIECIE BIALSKIM W RAMACH KPO C12L
Wakacje z Wojskiem: Nowe Szkolenia dla Młodych!
Międzyrzeckie Jeziorka zapraszają na bezpieczne wakacje – kąpielisko otwarte od 20 czerwca!